Архив за месяц: Сентябрь 2009

Запрошує обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського

30 вересня відзначається Всеукраїнський День бібліотек. У середу в бібліотеці – День відкритих дверей. Кожен, хто прийде до бібліотеки 30 вересня, може безкоштовно записатися і отримати річний читацький квиток або перереєструватися (якщо підійшов термін). Протягом дня відбудеться багато цікавих презентацій, виставок, оглядових екскурсій-ознайомлень з відділами, з новітніми ресурсами та інформаційними послугами Бібліотеки та інших заходів.… Читать далее »

Запрошує обласна наукова бібліотека ім. Чижевського

Восьмий рік поспіль 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Традиційно до цієї дати у відділах обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Дмитра Івановича Чижевського відкриваються книжкові виставки, присвячені мужнім людям – партизанам. От і цього року до дня партизанської слави у відділі читальних залів читачам бібліотеки запропонована книжкова виставка «Дорогами партизанської слави». На ній… Читать далее »

Кіровоградці побачили Пашутіна

Відкриття площі з пам’ятником Олександру Пашутіну стало однією з найголовніших подій в програмі святкування 255-річчя Кіровограда, У суботу, 19 вересня, на Соборній площі біля пам’ятника Ангелу-Хранителю пройшов святковий молебень за Кіровоград і покладання квітів до підніжжя його гранітного покровителя. Звідси святковий парад-хода відправився на довгоочікуване відкриття площі перед міськвиконкомом, яка, до речі, вже з ранку… Читать далее »

Реклами сигарет не буде?

В Україні вже цього року можуть повністю заборонити рекламу тютюнових виробів, а також збільшити акцизний збір на сигарети. Законопроект з реклами планується подати до Верховної Ради найближчим часом, розповіла  координатор проектів «Майбутнє без куріння» Наталя Торопова. Зараз реклама сигарет заборонена на ТБ, радіо та на зовнішніх носіях — білбордах, лайт-боксах тощо. З січня 2010 року,… Читать далее »

Вшанування учасників партизанського руху

35 ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників підпільно — партизанського руху на Кіровоградщині отримають від міської влади грошову допомогу у розмірі 100 гривень. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради. Грошова допомога на загальну суму 3500 гривень буде виплачена 22 вересня під час відзначення Дня партизанської слави. Як повідомила начальник відділу соціальної підтримки населення міської… Читать далее »

Запрошує обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського

Незабаром виповнюється 255 років нашому рідному місту! До святкувань долучається й обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського. Кожен відділ запропонує цікавинку на будь-які смак. Для тих, хто цікавиться історією та краєзнавчими дослідженнями, бажає знати про легенди Кіровограда, запрошуються на виставку документів „Рідне місто”. Виставка організована спільно з Державним архівом Кіровоградської області та обласним краєзнавчим… Читать далее »

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує

  ОУНБ імені Чижевського запрошує відвідати виставки, присвячені українському поету і драматургу Івану Котляревському, а також американському письменнику Джеймсу Куперу. «Еней був парубок моторний і хлопець хоч куди козак…». Хто не знає цих слів? Належать вони Івану Котляревському, який по праву вважається першим класиком новітньої української літератури. Творчість Котляревського є своєрідним місточком, що з’єднує давню… Читать далее »

Доходи зв’язківців зросли

Як повідомляє прес-служба Державної адміністрації зв’язку, протягом січня-червня 2009 року обсяг доходів, отриманий підприємствами галузі зв’язку, склав понад 22 млрд. грн., або 100,9% до рівня аналогічного періоду 2008 року, з них від надання послуг населенню — 8,5 млрд. грн. За даними Держзв’язку, найбільш динамічно зросли за звітний період доходи від послуг: комп’ютерного зв’язку (в 1,5… Читать далее »